top of page
Пошук
  • Фото автораРуслан Бельтюков

Володимир Поддубний: Сертифікаційний курс допоміг мені правильно використовути знання

Володимир Поддубний – сертифікований організаційний коуч, Agile coach, ТoР-фасилітатор, володар сертифікатів HRD X100, MBA, Certified Professional Behaviors Analyst (CPBA), член SHRM (Society for Human Recourse Management, USA),ISO 9001:2015 Process and Project Management Certified Manager і бізнес-тренер розповідає про своє навчання та отримання сертифікації ISO «Управління проектами» та «Управління процесами».


Розкажіть про себе, чим займаєтесь та які рішення приймаєте?


За першою освітою я військовий. На межі 80-90 рр я закінчував Суворовське та загальновійськове училище в Києві, а зараз моя діяльність пов‘язана із персоналом, навчанням людей, тренінгами. Я являюсь директором з персоналу групи компаній, – загалом більш, ніж 4000 співробітників, – які займаються ресторанним бізнесом та фітнес -клубів.


Як вплинув карантин на Вашу роботу та Вашу успішність?


Більш позитивно, ніж негативно. Перехід на дистанційну роботу дозволив економити як мінімум по три -чотири години щоденно, які раніше витрачались на переїзди. Це якщо говорити про себе. Стосовно бізнесу- наша компанія з дня заснування працювала у віддаленому форматі, тому криза на наші бізнес -процеси ніяк не вплинула. Скажу більше, навіть зіграла нам на руку – ми займаємось доставкою їжі, і нам, фактично, не довелось перебудовуватись та переходити на новий режим роботи. Якщо говорити про загальний стан та настрій у суспільстві – я б сказав, що воно пригнічене та нервове, адже потрібно було дуже швидко адаптуватися, ринок став нестабільним. Мені дуже допомогло навчання – адже багато питань було присвячене переробці бізнес -процесів в компаніях.


Які рішення Вам найкраще даються та в якій справі Ви є експертом?


Багато питань пов‘язані з керуванням людським капіталом. Ми змінили парадигму сприйняття функції human resources на human capital. Справа в тому, що ресурс ми використовуємо, а капітал ми примножуємо та збагачуємо. Ось ця ідеологічна різниця між двома цими виразами будує нам підхід взаємодії із співробітниками всередині компанії.


Як вплинуло на Ваше мислення навчання з управління проектами та бізнес-процесами?


Мені сподобався підхід, котрий переходив від академічного до практичного та демонстрацій. Все доволі вдало вибудовувалось у певну систему. Мені завжди подобалось структурувати та переструкуровувати власні знання. Частина модулів на навчанні мене підштовхнули на цікаві ідеї власного курсу – з інтеграції та аудиту бізнес -процесів. Навчання вплинуло не стільки на моє мислення, скільки на підхід до проведення свого курсу. Є кілька цікавих моментів, які я озвучую як приклади.


Що з цього навчання Ви уже впровадили у своїй роботі і що плануєте впровадити?


Курс допоміг мені правильно використовути знання, тобто застосовувати процеси, які потрібні в тому чи іншому місці. Іншими словами – молотком я шурупи не закручую. Та додав нових знань та навичок.


Які проекти тепер після того, як Ви стали сертифікованим фахівцем за міжнародним стандартом ISO Вас цікавлять у якості розвитку кар’єри та розвитку Вашого успіху?Я залишав запит щодо сертифікації неформальних способів навчання, якби була така сертифікація, я б її також пройшов. Вона стосується моєї основної діяльності, тренінгової та консалтингової.


Дізнатися більше: https://uabl.org/vladimir-poddubny/

24 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page