top of page

Політика конфіденційності

 

Дотримання Вашої конфіденційності важливе для нас. З цієї причини, ми розробили Політику Конфіденційності, яка описує, як ми використовуємо і зберігаємо Вашу інформацію. Будь ласка, ознайомтеся з нашими правилами дотримання конфіденційності і повідомте нас, якщо у вас виникнуть які-небудь питання.

 

Збір і використання персональної інформації.

 

Під персональною інформацією розуміються дані, які можуть бути використані для ідентифікації певної особи або зв’язку з ним.

 

Від вас може бути запрошено надання вашої персональної інформації у будь-який момент, коли ви зв’язуєтеся з нами.

 

Нижче наведені деякі приклади типів персональної інформації, яку ми можемо збирати, і як ми можемо використати таку інформацію.

 

Яку персональну інформацію ми збираємо:

Коли ви залишаєте заявку на сайті, ми можемо збирати різну інформацію, включаючи ваші ім’я, номер телефону, адреса електронної пошти і так далі.

 

Як ми використовуємо вашу персональну інформацію:

Збирана нами персональна інформація дозволяє нам зв’язуватися з вами і повідомляти про унікальні пропозиції, акції і інші заходи і найближчі події.

Час від часу, ми можемо використати вашу персональну інформацію для відправки важливих повідомлень і повідомлень.

Ми також можемо використати персональну інформацію для внутрішніх цілей, таких як проведення аудиту, аналізу цих і різних досліджень в цілях поліпшення послуг що надаються нами і надання Вам рекомендацій відносно наших послуг.

Якщо ви берете участь в розіграші призів, конкурсі або схожому стимулюючому заході, ми можемо використати інформацію, що надається вами, для управління такими програмами.

 

Розкриття інформації третім особам. 

 

Ми не розкриваємо отриману від Вас інформацію третім особам.

 

Виключення:

У випадку якщо необхідно – відповідно до закону, судового порядку, в судовому розгляді, і/або на підставі публічних запитів або запитів від державних органів на території України – розкрити вашу персональну інформацію. Ми також можемо розкривати інформацію про вас якщо ми визначимо, що таке розкриття потрібне або доречне в цілях безпеки, підтримки правопорядку, або інших суспільно важливих випадках.

У разі реорганізації, злиття або продажу ми можемо передати збирану нами персональну інформацію відповідній третій особі – правонаступникові.

 

Захист персональної інформації.

 

Ми робимо запобіжні заходи – включаючи адміністративні, технічні і фізичні – для захисту вашої персональної інформації від втрати, крадіжки, і недобросовісного використання, а також від несанкціонованого доступу, розкриття, зміни і знищення.

 

Дотримання вашої конфіденційності на рівні компанії. 

 

Для того, щоб переконатися, що ваша персональна інформація знаходиться у безпеці, ми доводимо норми дотримання конфіденційності і безпеки до наших співробітників, і строго стежимо за виконанням заходів дотримання конфіденційності.

 

UABS.png
bottom of page