Наші послуги

Міжнародна сертифікація ISO 21500, ISO 31000 та PMBOK.

 

Сертифікація передбачає проходження онлайн курсу підготовки до сертифікації, здавання онлайн-тесту та розв’язок реальних онлайн кейсів.

Cертифікат, посвідчений міжнародною аудиторською компанією (акредитованим органом із сертифікації), підтверджує, що власник даного сертифікату пройшов навчання, склав іспит та володіє сучасними компетенціями розробки, впровадження та управління проектами в компаніях.

 

Міжнародна сертифікація ISO 9001:2015 – менеджер з управління бізнес-процесами.

 

Сертифікація передбачає: 1) проходження онлайн курсу підготовки до сертифікації, 2) здавання онлайн-тесту 3) розв’язок реальних онлайн кейсів.

Cертифікат, посвідчений міжнародною аудиторською компанією (акредитованим органом із сертифікації), підтверджує, що власник даного сертифікату пройшов навчання, склав іспит та володіє сучасними компетенціями розробки, впровадження та управління процесами в компаніях.

 

Корпоративні онлайн програми для бізнесу – нове рішення автоматизації розвитку бізнесу.

 

Пропонуємо корпоративні програми розвитку персоналу компаній, виходячи із сучасних потреб ринку та розвитку компетенцій працівників.

Комплексний підхід в ефективному навчанні персоналу полягає у формуванні системи розвитку компетенцій працівників, виходячи з даних попередніх досліджень стану процесів компанії та завдань компанії у розвитку на ринку.


 

ПРО НАС

Українська школа бізнесу заснована з метою поширення ідеї здорового суспільства, у якому основою економіки є цінності. Поведінка людей завжди є наслідком їх життєвих цінностей.
 

АДРЕСА

м. Львів, вул. Зелена, 109,

оф. 427

+380671771705

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ

© Українська школа бізнесу, 2020-2021. Усі права захищено.