top of page
ISO 0506.jpg

Міжнародна сертифікація керівників проектів ISO 21500, ISO 31000 та PMBOK
 

   Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу виступає представником та партнером в Україні міжнародного акредитованого органу сертифікації Quay Audit UK.

 

   Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу спільно з Quay Audit UK (Великобританія) пропонують адаптовану серію навчальних сертифікаційних курсів на базі міжнародних стандартів  менеджменту.

 

   Цей сертифікат, посвідчений міжнародною аудиторською компанією (акредитованим органом із сертифікації), підтверджує, що власник даного сертифікату пройшов навчання, склав іспит та володіє сучасними компетенціями розробки, впровадження та управління проектами в компаніях.

 

   В сучасних реаліях ринку управління підрозділами та компанією в цілому мають бути професійними. Більшість працівників стають керівниками, не маючи професійних здібностей до управління та управлінського мислення. Відсутність цих компетенцій проявляється у неспроможності самостійно приймати правильні управлінські рішення у невизначених ситуаціях. Такі керівники, як правило, є лише номінальними керівниками з функціями простих виконавців.

 

   Резюме в сучасних умовах з переліком посад та обов’язків уже не є показником ефективності працівника. Показником ефективності працівника є лише компетенції працівника та здатності працівника гнучко розвивати підрозділ чи підприємство у сучасних викликах ринку. Саме проектний підхід в управлінні компаніями дає максимальний результат у розвитку і менеджери, які володіють проектним мисленням здатні ефективно самостійно розвивати підрозділи компаній і отримувати за це гідну винагороду. Міжнародний сертифікат проектного менеджера дає його власнику одразу додаткову перевагу перед іншими претендентами на керівні посади та додає до зарплати додаткові бонуси. Сучасний бізнес та сучасні організації вимагають сучасні сертифіковані знання керівників. Тому інвестиція в отримання міжнародного сертифікату значно окупиться у перші місяці після його отримання.

 

Сертифікація передбачає проходження онлайн курсу підготовки до сертифікації, здавання онлайн-тесту та розв’язок реальних онлайн кейсів.

 

ПРОГРАМА НАВЧАЛЬНОГО КУРСУ:

 

1. Поняття проекту та основні терміни

2. Методології управління проектами

3. Зацікавлені сторони проекту

4. Менеджмент проектів (глобальні концепції)

5. Планування проекту

6. Життєвий цикл проекту.

7. Етапи життєвого циклу проекту.

8. Управління проектом (працівниками, часом, бюджетом, якістю, ризиками, комунікаціями).

9. Управління фінансами проектів

10. Управління маркетингом

11. Управління командами

12. Управління змінами проекту

13. Аналіз результатів проекту

14. Інструменти автоматизації управління проектами

15. Розробка проекту в MS Project, Excel

16. Аналізування проектів

17. Проектний менеджмент в контексті інших систем менеджменту

18. Основні переваги та цінності проектного менеджменту

Формат навчання: 18 модулів, які Ви можете слухати і вивчати онлайн у зручний для Вас час. Під час навчання Вас буде супроводжувати особистий менеджер. 

 

Ця програма для Вас якщо: 

- Ви хочете підвищити свій статус, як керівника

- Ви хочете підвищити свої знання та навички по управлінню бізнес-проектами

- Хочете отримати кращу посаду та кращу заробітню плату
 

Вартість навчання та сертифікації за кваліфікацією менеджер з управління проектами - 500 дол. США по курсу ООН.

Кількість навчальних годин - 36, кількість кредитів UABL - 6. 

 

Вартість навчання та сертифікації  за кваліфікацією менеджер з управління  бізнес-процесами та менеджер з управління проектами - 650 дол. США по курсу ООН.

 

Слайд1
Слайд2
Слайд3
Слайд4
bottom of page