Наша місія: Поширювати серед світового суспільства принципи ©ЕКОНОМІКИ ЦІННОСТІ та допомагати людям ефективно розвиватись. Наші програми створення цінності є визначальними для бізнесу і найважливішої її складової – людей.

 

Нова економіка – це економіка не феодальної залежності працівника від роботодавця і товару чи послуги, а економіка створення цінностей для суспільства та його окремих визначених об’єднань.

 

@Економіка цінності – це взаємовигідні відносини між людиною та благами, які ця людина хоче і може отримати в обмін на створення цінності іншими людям. Засновники школи впевнені, що сучасний світ уже цілком готовий до формування нових ціннісних економічних відносин та формування нових моделей споживання товарів та послуг.

 

Навчальні програми – спрямовані на створення такої системи у бізнесі, яка дозволятиме йому ефективно розвиватись і розвивати людей, причетних до цього бізнесу.
 

ПРО НАС

Українська школа бізнесу заснована з метою поширення ідеї здорового суспільства, у якому основою економіки є цінності. Поведінка людей завжди є наслідком їх життєвих цінностей.
 

АДРЕСА

м. Львів, вул. Зелена, 109,

оф. 427

+380671771705

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ

© Українська школа бізнесу, 2020-2021. Усі права захищено.