Пошук
  • Михайло Чорний

Цінність торгової марки для власника бізнесу


Про торгову марку вже написано і сказано дуже багато. Уже доведено, що людина має розвинуте асоціативне мислення і щоразу, коли ми купуємо товар чи послугу ми асоціюємо її характеристики або з продавцем або з торговою маркою товару чи послуги. Багато підприємств не думають про торгові марки і основну ставку роблять на продавця. Але такі компанії є ризиковими. Бо товар чи послуга будуть в очах клієнта чітко асоціюватись із продавцем. І цей продавець цілком може створити свій власний бізнес або змінити роботодавця. І такий продавець забере із собою всіх клієнтів.


Торгова марка перш за все необхідна для зменшення ризиків бізнесу. Якщо клієнти будуть асоціювати товар чи послугу з торговою маркою, то буде менша залежність власника бізнесу від торгового працівника. Усі великі компанії, які колись на початку розвитку були мікробізнесами, почали своє зростання із реєстрації власної торгової марки. З часом покупці асоціювали торгову марку з відповідними характеристиками товарів та послуг цих компаній, а згодом торгова марка почала приносити прибуток. Прибуток полягає у перевазі над конкурентами самої марки, а не продавця. Ми схильні купувати товари відомих нам марок, а до невідомих ставимось з передосторогою.


Отже цінність торгової марки у зменшенні ризиків бізнесу є чітко визначеною і зрозумілою.


Руслан Бельтюков – засновник Української школи бізнесу.


0 перегляд0 коментар
ПРО НАС

Українська школа бізнесу заснована з метою поширення ідеї здорового суспільства, у якому основою економіки є цінності. Поведінка людей завжди є наслідком їх життєвих цінностей.
 

АДРЕСА

м. Львів, вул. Зелена, 109,

оф. 427

+380960671212

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ

© Українська школа бізнесу, 2020-2021. Усі права захищено.