top of page
Пошук
  • Фото автораРуслан Бельтюков

Цінність системи в компанії


Якщо компанія орієнтована тільки на активну роботу лідера та має авторитарне управління, така компанія не має цінності на ринку, а володіє лише часом і потенціалом лідера. Що таке система? Система – це перш за все взаємозв’язки між працівниками, спрямовані на досягнення спільної цілі розвитку компанії та донесення до ринку єдиних спільних цінностей.


Перш за все керівник має формувати цінності компанії та бути лідером думки і прийняття обдуманих рішень. Все решта має виконувати збудована ним система взаємодій. Працівники мають бути пов’язані процесами і проектами так, щоб кожний розумів свою важливу роль у загальному організмі компанії та бачив реальні результати своєї роботи. Але це лише операційна система.


Система компанії – це не лише операційна система, але і система проходження інформації. Сучасні компанії – це компанії, побудовані за методом ISC (Information Stream Companies) – компанії, у яких інформація дуже швидко потрапляє до адресата та не затримується. В сучасному світі успіх досягається за рахунок швидкості і точності проходження інформації, починаючи від споживача, закінчуючи бухгалтерським архівом минулих операцій та звітів.


Уся система компанії має бути орієнтована на створення сукупної цінності у всіх векторах прикладення – клієнт, працівник, постачальник, суспільство, органи влади та інші. Збалансована система, створена керівником дає набагато більше результату, ніж персоніфіковане лідерство одного керівника.


Руслан Бельтюков – генеральний директор Української школи бізнесу


4 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page