Міжнародна сертифікація управителів багатоквартирних будинків та керівників ОСББ - ISO 14001:2015 Екологічний менеджмент

   Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу виступає представником та партнером в Україні міжнародного акредитованого органу сертифікації Quay Audit UK.

 

   Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу спільно з Quay Audit UK (Великобританія) пропонують адаптовану серію навчальних сертифікаційних курсів на базі міжнародних стандартів  менеджменту.

 

   Цей сертифікат, посвідчений міжнародною аудиторською компанією (акредитованим органом із сертифікації), підтверджує, що власник даного сертифікату пройшов навчання, склав іспит та володіє сучасними компетенціями у сфері екологічного менеджменту. 

 

   В сучасних реаліях ринку управління управляючих компаній та ОСББ в цілому мають бути професійними. Більшість працівників стають керівниками, не маючи професійних здібностей до управління та управлінського мислення. Відсутність цих компетенцій проявляється у неспроможності самостійно приймати правильні управлінські рішення у невизначених ситуаціях. Такі керівники, як правило, є лише номінальними керівниками з функціями простих виконавців.

 

  Сучасний бізнес та сучасні організації вимагають сучасні сертифіковані знання керівників. Тому інвестиція в отримання міжнародного сертифікату значно окупиться у перші місяці після його отримання.

 

Сертифікація передбачає проходження онлайн курсу підготовки до сертифікації, здавання онлайн-тесту та розв’язок реальних онлайн кейсів.

 

ПРОГРАМА НАВЧАЛЬНОГО КУРСУ:

 

1. Екологічні аспекти 

2. Побутові відходи

3. Зацікавлені сторони проекту

4. Менеджмент проектів (глобальні концепції)

5. Планування проекту

Вартість сертифікації за одну особу - 120 доларів США. Рахунок виставляється в гривнях на момент оплати за курсом НБУ.


 

ПРО НАС

Українська школа бізнесу заснована з метою поширення ідеї здорового суспільства, у якому основою економіки є цінності. Поведінка людей завжди є наслідком їх життєвих цінностей.
 

АДРЕСА

м. Львів, вул. Зелена, 109,

оф. 427

+380960671212

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ

© Українська школа бізнесу, 2020-2021. Усі права захищено.